Productnummer:10035451EAN:4007698442774
Set van 3 grijze keramieken vazen, (B/H/D) 9x12x9cm, 7x11x7cm, 7x14x7cm
| BK / BK: | 1 / 18 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De vazenset van grijs keramiek (set van 3) maakt indruk in de detailhandel en decoratiesector met zijn tijdloze ontwerp en hoogwaardige vakmanschap. Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers, biedt veelzijdige displaymogelijkheden en gaat lang mee. Optimaliseer je verkoop met deze stijlvolle, winstgevende set.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.61 kg |
| Gewicht BK: | 10.89 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H197 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












