Productnummer:10044821EAN:4032037841482
Positieve aardappel, gehaakte aardappel van textiel, 4-voudig, bruin (B/H/D) 4x7x4cm 3x met spreuk, 1x om te labelen 24-delige display
| BK / BK: | 24 / 96 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Positive Potato gehaakte aardappel van duurzaam textiel inspireert retailers met zijn creatieve veelzijdigheid: hij kan individueel geëtiketteerd worden, bevordert positieve klantinteractie en verhoogt de koopbereidheid. De 24-delige display is ideaal voor aantrekkelijke en ruimtebesparende winkelpresentaties. Ideaal voor interieurontwerpers en commerciële inkopers.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.62 kg |
| Gewicht BK: | 0.35 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











