Productnummer:10046196EAN:4007698233488
Porseleinen mok rood/groen 2 assorti (B/H/D) 13x8x9cm 375ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de porseleinen mok van hoge kwaliteit, perfect voor je detailhandel of decoratiebedrijf. De mok is verkrijgbaar in rood en groen en heeft een inhoud van 375 ml. De robuuste afwerking garandeert duurzaamheid en een aantrekkelijke marge voor commerciële inkopers en interieurontwerpers.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 375 |
| Gewicht BK: | 4.22 kg |
| Gewicht BK: | 12.67 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









