Productnummer:10047778EAN:4007698283285
Porseleinen lantaarnhuisje groen (B/H/D) 8x16x6cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het groene porseleinen lantaarnhuisje combineert een elegant ontwerp met hoogwaardig vakmanschap. Het is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden, een duurzame kwaliteit en aantrekkelijke marges. Perfect voor de stijlvolle inrichting van winkelruimtes of professionele omgevingen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 1.39 kg |
| Gewicht BK: | 11.09 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.














