Productnummer:10039922EAN:4007698583248
Pompoendoosje van keramiek, wit, 2 vakken, (B/H/D) 13x14x13cm
| BK / BK: | 4 / 16 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Boost je productassortiment met de duurzame keramische pot in de vorm van een pompoen, ideaal voor stijlvolle verkoopruimtes en interieurontwerpen. Hoogwaardige afwerking in combinatie met een veelzijdig ontwerp verhoogt de aantrekkelijkheid van je productpresentatie en biedt je klanten een exclusief decoratief item.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13.1 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 13.8 cm |
| Gewicht BK: | 3.17 kg |
| Gewicht BK: | 12.67 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W177 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









