Productnummer:10041740EAN:4007698628796
Pompoen lantaarn van klei oranje (B/H/D) 13x12x13cm
| BK / BK: | 6 / 18 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Pompoen lantaarn is gemaakt van duurzame klei en is ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers die op zoek zijn naar sfeervolle herfstdecoraties. De robuuste afwerking zorgt voor duurzaamheid, terwijl het opvallende ontwerp een hoog rendement op investering biedt door veelzijdigheid in commerciële toepassingen.
| Kleur: | Oranje |
|---|---|
| Materiaal: | Geluid |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 2.56 kg |
| Gewicht BK: | 7.69 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W552 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









