Productnummer:10043517EAN:4007698674779
Displaystandaard hart hertendecor gemaakt van mangohout, naturel (B/H/D) 19x19x4cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hartdisplay van natuurlijk mangohout met een levendig herten- en bosgezicht. De stevige constructie is ideaal voor cadeauwinkels en boetieks met een natuurthema en gaat gegarandeerd lang mee. Vul je interieur aan met dit veelzijdige, display-klare stuk dat een hoog winstpotentieel en bosachtige charme biedt.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Natuur |
| Seizoen: | Herfst, Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 2.73 kg |
| Gewicht BK: | 8.18 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W226 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









