Productnummer:10041602EAN:4007698625559
Poly kerststal, kleurrijk (B/H/D) 14x24x10cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige, kleurrijke poly kerststal, ideaal voor winkeliers voor aantrekkelijke etalages. Duurzaam materiaal zorgt voor winstgevendheid en aantrekkelijke presentatie. Perfect voor interieurontwerpers om unieke kerstkamerervaringen te creëren. Afmetingen: 14x24x10cm.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9.5 cm |
| Breedte: | 14.5 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.6 kg |
| Gewicht BK: | 4.81 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W110 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









