Productnummer:10040422EAN:4007698599065
Paddenstoelenhanger van mangohout wit (B/H/D) 6x6x6cm, 40 stuks in een potje
| BK / BK: | 40 / 80 |
|---|---|
| VE: | 40 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige hangers in een origineel paddenstoelontwerp gemaakt van robuust mangohout, ideaal voor seizoensgebonden decoratieconcepten in de detailhandel. Perfect voor creatieve interieurontwerpers die op zoek zijn naar duurzame en veelzijdige producten. 40 stuks in een pot garanderen efficiënt gebruik van goederen en een aantrekkelijke presentatie.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Kleur: | Wit |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 40 |
| BK hoeveelheid: | 80 |
| Verpakkingseenheden: | 40 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5.5 cm |
| Breedte: | 5.5 cm |
| Hoogte: | 6.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.79 kg |
| Gewicht BK: | 9.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W395 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










