Productnummer:10019861EAN:4007698198619
Muzikale klok/sneeuwbollentrein van poly/glas, boom in een bol (B/H/D) 14x16x14 cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Maak indruk op klanten met onze robuuste muziekdoos/sneeuwbol van hoogwaardig polyglas. Perfect voor stijlvolle winkelpresentaties of kerstdecoraties. De duurzame trekker maakt het sieraad compleet, ideaal voor opvallende verkooppuntdisplays en winstgevendheid op de lange termijn.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 1.2 kg |
| Gewicht BK: | 10.7 kg |
| Verzend pallet: | 64 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W122 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









