Productnummer:10040237EAN:4007698591984
Muziekklok/sneeuwbol peperkoekfiguurtje, familie van poly, bruin glas (B/H/D) 11x16x11cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je winkel een feestelijk tintje met de duurzame muziekdoos/sneeuwbol van poly en glas. Ideaal voor detailhandel en decoratieve omgevingen. Biedt een hoge marge en een aantrekkelijk ontwerp voor interieurontwerpers en commerciële shoppers. Perfect voor seizoensgebonden displays.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 15.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.88 kg |
| Gewicht BK: | 7.06 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W507 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









