Productnummer:10015826EAN:4007698158262
Muziekklok/sneeuwbol Kerstman van poly/glas (B/H/D) 11x13x11 cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De hoogwaardige poly-/glasmuziekdoos met kerstmanmotief (11x13x11 cm) combineert robuust materiaal met een elegant ontwerp, ideaal voor retailers en interieurontwerpers. Het maakt indruk met zijn eenvoudige presentatie en duurzaamheid, verhoogt de winstgevendheid en biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden in een commerciële omgeving.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 12.1 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W141 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









