Productnummer:10040368EAN:4007698596804
Mok schilderij hond, kat motief gemaakt van porselein kleurrijk 2-voudig, (B/H/D) 12x12x8cm 385ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze kleurrijke porseleinen mok met een artistiek honden- en kattenmotief is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Hij biedt duurzame kwaliteit die perfect is voor moderne kantoor- en winkelruimtes. De mok combineert een stijlvol ontwerp met praktische veelzijdigheid in een professionele omgeving.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 385 |
| Gewicht BK: | 4.51 kg |
| Gewicht BK: | 13.54 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W072 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











