Productnummer:10038247EAN:4007698518127
Mok, beste moeder, favoriete moeder van steengoed wit 2-voudig, (B/H/D) 9x8x7cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze stijlvolle aardewerken mok (9x8x7 cm) biedt duurzame kwaliteit en een hoge esthetische waarde, ideaal voor retailers en interieurontwerpers. Hij past perfect bij verkoopruimtes en decoraties, maakt aantrekkelijke marges mogelijk door een aantrekkelijk ontwerp en spreekt een breed scala aan klanten aan. Perfect voor de detailhandel.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Steengoed |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 8.5 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 345 |
| Gewicht BK: | 4.14 kg |
| Gewicht BK: | 12.42 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W505/H361 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









