Productnummer:10047695EAN:4007698280123
Keramische gestreepte mok 2 assorti (B/H/D) 14x8x10cm 430ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante gestreepte mokken van duurzaam keramiek, ideaal voor retail en interieur. Robuuste kwaliteit en trendy design garanderen een grote vraag en aantrekkelijke marges. Perfect voor stijlvolle presentaties in een commerciële omgeving. Capaciteit van 430 ml voor veelzijdig gebruik.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 430 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











