Productnummer:10039980EAN:4007698584177
Mok notenkraker van kleurrijk porselein (B/H/D) 12x10x8cm 340ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kleurrijke mok met notenkrakerontwerp van hoogwaardig porselein maakt indruk met zijn duurzaamheid en trekt de aandacht in zowel winkel- als designprojecten. Ideaal voor commerciële inkopers omdat het een eenvoudige presentatie combineert met een hoge winstmarge. Inhoud: 340 ml.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 340 |
| Gewicht BK: | 4.62 kg |
| Gewicht BK: | 13.86 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W102, W521 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









