Productnummer:10043874EAN:4007698685874
Mok kerstdecor, 3D gebreid motief gemaakt van porselein, 2-voudig, wit (B/H/D) 12x9x9cm 345ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Witte porseleinen kopjes met 3D gebreide motieven en groene feestelijke patronen, waaronder bomen en sneeuwvlokken. Perfect voor kerstdisplays in cadeauwinkels en woonwinkels. Het duurzame en veelzijdige ontwerp versterkt de seizoensvoorraad en maximaliseert het verkooppotentieel en de klanttevredenheid.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 345 |
| Gewicht BK: | 3.7 kg |
| Gewicht BK: | 11.09 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W028, W474, W575 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











