Productnummer:10040046EAN:4007698586096
Licht huisje van steengoed, oranje/bruin (B/H/D) 11x12x7cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het lichthuisje van duurzaam steengoed in oranje/bruin (11x12x7cm) trekt de aandacht in winkels en op designevenementen. Ideaal voor interieurontwerpers: Creëert een gezellige sfeer, terwijl de robuuste afwerking zorgt voor langdurige winst. Een stijlvol hoogtepunt voor elke winkelruimte.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 1.61 kg |
| Gewicht BK: | 9.65 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W165 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










