Productnummer:10041105EAN:4007698611118
LED peperkoekhuisje van poly, bruin/roze (B/H/D) 11x13x8cm
| BK / BK: | 4 / 32 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Maak indruk op je klanten met het charmante LED peperkoekhuisje van hoogwaardig polyresin. Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers, met duurzame kwaliteit en veelzijdige decoratiemogelijkheden. Een hoogtepunt voor seizoensdisplays dat indruk maakt met zijn aantrekkelijke ontwerp en eenvoudige presentatie.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W169 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









