Productnummer:10041657EAN:4007698627157
LED lichtbal, winter bosdecor, gemaakt van mat wit glas (B/H/D) 15x14x15cm met timer en batterijvoeding 3xAA niet inbegrepen
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 16/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je displays met deze matwitte LED-glazen bol met een rustig bosgezicht. De timerbatterij garandeert een lange levensduur en een maximale aantrekkingskracht op het schap. Perfect voor detailhandelaren en seizoensboetieks die op zoek zijn naar veelzijdige inventaris met een hoge marge die klanten boeit met elegante eenvoud. Batterijen (3xAA) niet meegeleverd.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 1.58 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W435, W494 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









