Productnummer:10045920EAN:4032037890091
LED kaars, rood/wit, ca. 83cmH kunststof, excl. 3xAA batterijen, aan/uit schakelaar, ophanglabel B:14cm H:83cm D:14cm
| BK / BK: | 4 / 4 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Robuuste LED-kaars van kunststof, perfect voor detailhandel en interieur. Met een hoogte van 83 cm en eenvoudige bediening biedt hij veelzijdige, langdurige decoratiemogelijkheden. Ideaal voor het creëren van een sfeervolle ambiance met minimaal onderhoud, verhoogt de aantrekkingskracht van elke presentatie. Exclusief de benodigde batterijen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | 10010952 – AA Mignon Stabbatterie |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 83 cm |
| Gewicht BK: | 3.3 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









