Productnummer:10025262EAN:4007698041229
Lantaarn ster decor gemaakt van mangohout, bruin glas (B/H/D) 9x9x9cm
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 27/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Bied je klanten stijlvolle accenten met het lantaarn ster decor gemaakt van duurzaam mangohout. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, het combineert trendy design met eenvoudige presentatie en biedt aantrekkelijke marges. Perfect voor decoratie en creëert een uitnodigende sfeer.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 2.64 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W027, W394 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









