Productnummer:10036623EAN:4007698469634
Kleurrijk keramiek peperkoekhuisje blik (B/H/D) 16x27x14cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Dit kleurrijke peperkoekhuisje van 16x27x14 cm van duurzaam keramiek is een blikvanger in elke winkel of decoratieconcept. Ideaal voor winkeliers: zorgt voor hoge verkoopcijfers dankzij aantrekkelijke presentatie en veelzijdig gebruik in een seizoensgebonden omgeving.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 1.75 kg |
| Gewicht BK: | 10.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W510 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.

































