Productnummer:10044576EAN:4007698707903
Kind met cadeautje van poly, blauw (B/H/D) 9x21x9cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het kind met cadeau en kauwgombel van stevig poly combineert een speels ontwerp met duurzame kwaliteit. Het is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en een aantrekkelijke marge door een duurzaam accent van hoge kwaliteit in de verkoop- of bedrijfsruimte.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht BK: | 0.46 kg |
| Gewicht BK: | 5.54 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W259, W303 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










