Productnummer:10034256EAN:4007698417932
Kerststal van poly crème 2-voudig, (B/H/D) 10x11x5cm
| BK / BK: | 4 / 48 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Kerststal van polycrème 2-voudig" maakt indruk met zijn robuuste afwerking van polyresin en tijdloze ontwerp. Ideaal voor commerciële afnemers: eenvoudige presentatie en hoge winstgevendheid. Perfect voor detailhandel en decoratieprojecten, het biedt duurzame kwaliteit en veelzijdig gebruik op slechts 10x11x5cm.
| Kleur: | Champagne |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.7 kg |
| Gewicht BK: | 8.45 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W111, W419 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









