Productnummer:10047704EAN:4007698280444
Kerstman met kegelmuts van aardewerk rood (B/H/D) 10x25x10cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Kerstman met kegelhoed" van duurzaam steengoed maakt indruk met zijn moderne ontwerp. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, biedt het aantrekkelijke marges en veelzijdige decoratiemogelijkheden in een professionele omgeving. Een hoogwaardig hoogtepunt voor stijlvolle ruimteconcepten.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Steingut |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 1.23 kg |
| Gewicht BK: | 7.39 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










