Productnummer:10036375EAN:4007698462659
Kerstman met glitter van grijs poly (B/H/D) 6x16x5cm
| BK / BK: | 8 / 48 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaren en ontwerpers biedt de "Kerstman met Glitter in Poly" in elegant grijs een langdurig hoogtepunt voor seizoensdisplays. Gemaakt van duurzaam poly is het ideaal voor winkelomgevingen, om de aantrekkingskracht te vergroten en winstgevende verkoopstrategieën te ondersteunen.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 1.29 kg |
| Gewicht BK: | 7.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W953 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









