Productnummer:10043588EAN:4007698677015
Kersthanger peperkoek van metaal, 2-voudig, rood (B/H/D) 8x9x3cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Robuuste metalen kersthangers in rood (8x9x3 cm) bieden duurzame, stijlvolle decoratie voor detailhandel en interieur. Aantrekkelijke marge dankzij veelzijdig gebruik in etalages en displays. Ideaal voor seizoensverfraaiing van bedrijfspanden.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.86 kg |
| Gewicht BK: | 5.18 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W516 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









