Productnummer:10040092EAN:4007698587437
Kersthanger kerstman sneeuwpop van hout (B/H/D) 9x13x0.5cm op boomstandaard, 6-voudig, kleurrijk (B/H/D) 34x59x12cm
| BK / BK: | 48 / 192 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige houten kersthanger "kerstman sneeuwpop" verrijkt elk winkelaanbod. Kleurrijk, duurzaam ontwerp op een boomstandaard voor effectieve decoraties. Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers die winstgevendheid en esthetiek willen combineren. Een must-have voor commerciële kerstdecoraties.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.5 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 1.39 kg |
| Gewicht BK: | 5.57 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W373 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









