Productnummer:10040224EAN:4007698580100
Kersthanger hond van poly, 3-voudig, rood (B/H/D) 7x12x7cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je verkoopcijfers met de duurzame poly Christmas dog tag. Dit stijlvolle accessoire in rood is ideaal voor detailhandel en decoraties en biedt een hoge herkenningswaarde en gemakkelijke toegevoegde waarde voor uw klanten. Perfect voor aantrekkelijke etalages en creatieve interieurontwerpen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 12.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.06 kg |
| Gewicht BK: | 12.67 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W069, W487 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









