Productnummer:10043493EAN:4007698673970
Kerstfiguur druppelvormig met LED gemaakt van glas, rood (B/H/D) 14x20x14cm Werking op batterijen 3xAA niet inbegrepen
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze elegante rode pot met feestelijke gouden motieven en LED-verlichting zal iedereen betoveren die geïnteresseerd is in seizoensdecoraties. De duurzame constructie en de werking op batterijen beloven veelzijdigheid en een hoog margepotentieel en zijn geschikt voor doe-het-zelfwinkels en winkels met een kerstthema. Fleur je winterse displays op met dit opvallende ornament. Batterijen niet meegeleverd.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.57 kg |
| Gewicht BK: | 1.72 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W400 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










