Productnummer:10029955EAN:4007698307356
Kerstdecoratie mok, kabouter, Vrolijk Kerstfeest van porselein rood 2-voudig, (B/H/D) 12x9x8cm 340ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Merry Christmas" porseleinen mok met kabouterdesign is ideaal voor retailers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar seizoensgebonden aantrekkingskracht. De mok is van hoge kwaliteit en duurzaam, verfraait elke display of feestelijke decoratie en biedt aantrekkelijke marges dankzij het tijdloze ontwerp en het robuuste materiaal.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9.4 cm |
| Breedte: | 12.4 cm |
| Hoogte: | 8.8 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 340 |
| Gewicht BK: | 3.46 kg |
| Gewicht BK: | 11.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W466 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









