Productnummer:10041467EAN:4007698621971
Kerstboomstandaard van mangohout, lichtbeige textiel (B/H/D) 13x54x13cm
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Bied je klanten tijdloze elegantie met de kerstboomstandaard gemaakt van robuust mangohout en fijn textiel. Hij is ideaal voor stijlvolle etalages en interieurs en maakt indruk door zijn duurzaamheid en eenvoudige integratie in elk decoratieconcept. Maximaliseer uw marge door hoge verkoopkansen.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Kleur: | Beige |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 54 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 2.14 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W030, W399 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











