Productnummer:10044081EAN:4007698689940
Kerstboom van glas, groen (B/H/D) 16x44x16cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze groene glazen kerstboom (16x44x16cm) biedt winkeliers een elegante, duurzame decoratiemogelijkheid. Perfect voor stijlvolle etalages en interieurs. Het hoogwaardige glazen ontwerp garandeert een aantrekkelijke esthetiek en veelzijdige toepassingen in commerciële omgevingen, ideaal om de verkoop te verhogen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 44 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W172 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










