Productnummer:10040326EAN:4007698595029
Kerstboom met LED, batterijvoeding 2xAAA niet inbegrepen gemaakt van glas zilver (B/H/D) 12x22x12cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Fleur je winkel op met de zilveren LED glazen kerstboom. Hij is ideaal voor winkeliers als seizoensaccent en maakt indruk met zijn elegante afwerking en lage bedrijfskosten. De verlichting op batterijen maakt flexibele plaatsing mogelijk, verhoogt de klanttevredenheid en maximaliseert de verkoopkansen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht BK: | 2.2 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W209, W370 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









