Productnummer:10027320EAN:4007698065713
Kerstbal van glitterglas, 4-voudig, rood/goud Ø10cm
| BK / BK: | 8 / 48 |
|---|---|
| VE: | 16 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 16/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je verkoopcijfers met onze elegante kerstballen van duurzaam glas. Het rode en gouden ontwerp trekt klanten aan en past perfect bij elk decorconcept. Perfect voor winkeliers en interieurontwerpers die kwaliteit en stijlvolle presentatie hoog in het vaandel hebben staan. Ideaal voor etalages en feestelijke interieurs.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 2.64 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W088, W494 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









