Productnummer:10013704EAN:4007698137045
Keramische sneeuwpop mok, 4 assorti (B/H/D) 12x15x8,5 cm, 450 ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 36 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Optimaliseer je winterverkoop met onze 450 ml keramische mok "Snowman", assorti in 4 kleuren. Hoogwaardig materiaal ontmoet duurzaam ontwerp, ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers. Verhoogt uw marge door aantrekkelijke winkelpresentatie en veelzijdig gebruik.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 36 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12.3 cm |
| Breedte: | 8.9 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 450 |
| Gewicht BK: | 5 kg |
| Gewicht BK: | 16.5 kg |
| Verzend pallet: | 1152 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W102 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









