Productnummer:10043003EAN:4007698642334
Keramische plantenbeker bloemen decor, kleurrijk (B/H/D) 20x12x15cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je assortiment een stijlvol tintje met de plantenbeker in een kleurrijk bloemendesign van duurzaam keramiek. Ideaal voor detailhandelaars en ontwerpers, het maakt indruk met een breed scala aan mogelijke toepassingen en een aantrekkelijke marge in de verkoop. Perfect voor creatieve decoratieconcepten.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 1.02 kg |
| Gewicht BK: | 12.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O069/N037 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









