Productnummer:10040467EAN:4007698602529
Keramische peperkoekfiguur kom, rood/wit/bruin (B/H/D) 12x9x12cm 225ml
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Feestelijke schaal van keramiek met rood gestreepte details en charmant peperkoekmotief. Ideaal voor winkels met een kerstthema om de seizoenspresentatie te verbeteren. Het robuuste oppervlak garandeert duurzaamheid. Perfect om de aandacht van het kerstpubliek te trekken en de verkoop te verhogen.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12.5 cm |
| Breedte: | 12.5 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 225 |
| Gewicht BK: | 3.17 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W513 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










