Productnummer:10016967EAN:4007698169671
Keramische geurlamp, kookpot met kan in blauw, B10 x D10 x H15 cm
| BK / BK: | 1 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De blauwe geurlamp is gemaakt van duurzaam keramiek en combineert esthetisch design met functionele voordelen, ideaal voor retailers en interieurontwerpers. Het biedt een aantrekkelijke marge-optie en past dankzij zijn veelzijdigheid naadloos in elk professioneel interieur. Perfect voor effectieve presentaties.
| Akzentfarbe: | Blau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Blau |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Blauw |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.58 kg |
| Gewicht BK: | 21 kg |
| Verzend pallet: | 432 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W154 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










