Productnummer:10015624EAN:4007698156244
Keramische geurlamp (B/H/D) 12x10x12 cm
| BK / BK: | 1 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 19/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante blauw-beige keramische lamp met glanzend kleurverloop op het oppervlak. De lamp is ideaal voor woonwinkels en combineert duurzaamheid met een hoog verkooppotentieel. De lamp heeft sierlijke uitsnijdingen en spreekt veeleisende klanten aan die op zoek zijn naar stijlvolle oplossingen voor hun sfeer.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 19 kg |
| Verzend pallet: | 476 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W155, W553 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











