Productnummer:10041403EAN:4007698620158
Keramische geschenkkom, 2-voudig, rood (B/H/D) 14x5x17cm
| BK / BK: | 4 / 32 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Keramische schaal voor cadeaudecoratie" combineert een hoogwaardig design met duurzaam vakmanschap. Deze schaal is ideaal voor detailhandelaren en ontwerpers, biedt veelzijdige toepassingen in de commerciële omgeving en stimuleert impulsaankopen dankzij het aantrekkelijke uiterlijk. Afmetingen: 14x5x17 cm.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 17 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht BK: | 1.77 kg |
| Gewicht BK: | 14.14 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W447, W517 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









