Productnummer:10025479EAN:4007698043377
Keramische elandhanger grijs, wit 2-voudig, (B/H/D) 4x7x3cm
| BK / BK: | 12 / 240 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 22/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De grijze keramische "Eland" hanger (B/H/D 4x7x3cm) biedt langdurige charme voor gebruik binnenshuis en in de winkel. Hij is ideaal voor ontwerpers die kwaliteit waarderen en maakt indruk met zijn eenvoudige presentatie en aantrekkelijke randen, perfect voor stijlvolle kerstdecoraties in een commerciële omgeving.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 240 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3.8 cm |
| Breedte: | 4.9 cm |
| Hoogte: | 7.3 cm |
| Gewicht BK: | 0.52 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W039 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











