Productnummer:10044499EAN:4007698706234
Keramisch kerstcadeau doosje, rood (B/H/D) 13x15x13cm
| BK / BK: | 3 / 18 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante keramische pot, ideaal voor seizoensgebonden winkelpresentaties en decoratieve accenten in interieurs. Robuust materiaal garandeert een lange levensduur en commercieel succes door aantrekkelijke marges. Perfect voor commerciële inkopers die kwaliteit en een aantrekkelijk ontwerp waarderen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 0.83 kg |
| Gewicht BK: | 8.25 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W513 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











