Productnummer:10041089EAN:4007698610654
Kabouter met gebreide textielmuts rood (B/H/D) 15x30x11cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze kabouter van 15x30x11 cm met een rode gebreide muts van duurzaam textiel is ideaal voor detailhandel en decoratie. De hoogwaardige afwerking maakt het een winstgevende aanvulling op seizoensdisplays die klanten zullen verrukken. Perfect voor creatieve presentaties in winkels of een stijlvol interieur.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 35.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.39 kg |
| Gewicht BK: | 4.64 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W249 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












