Productnummer:10043582EAN:4007698676841
Kaarsenhouder ster decor gemaakt van keramiek, (B/H/D) 10x9x10cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verrijk je assortiment met de ster decor lantaarn gemaakt van hoogwaardig, duurzaam keramiek. Deze lantaarn is ideaal voor winkeliers en ontwerpers, biedt veelzijdige toepassingsmogelijkheden in moderne decoratieconcepten en maakt indruk met zijn eenvoudige presentatie en aantrekkelijke marge. Perfect voor sfeervolle accenten.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.14 kg |
| Gewicht BK: | 10.3 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W405 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











