Productnummer:10042115EAN:4007698633882
Kaarsenbol LED wit, flikkerend licht, exclusief 2xAA gemaakt van was (B/H/D) 10x9x10cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante LED bolkaars van duurzame was, ideaal voor naadloze integratie in retail- en designconcepten. Flikkerend licht creëert een uitnodigende sfeer, terwijl de werking op 2xAA batterijen een eenvoudige presentatie mogelijk maakt. Perfect voor interieurontwerpers en winkeliers die waarde hechten aan kwaliteit en veelzijdigheid.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.32 kg |
| Gewicht BK: | 7.75 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W280, W368, W428, W469 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









