Productnummer:10041689EAN:4007698627843
Kaars LED groen, flikkerend licht, exclusief 3xAA gemaakt van was (B/H/D) 10x9x10cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De groene LED-kaars van duurzame was geeft een authentiek flikkerend licht en is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Het stijlvolle ontwerp is veelzijdig voor gebruik in winkels, verhoogt de aantrekkingskracht van uw productdisplay en creëert een uitnodigende sfeer. Werkt op batterijen voor gebruiksgemak.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.29 kg |
| Gewicht BK: | 6.86 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W105, W209, W279, W569 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









