Productnummer:10029016EAN:4007698285913
Kaars 6,8x12x6,8cm was rood
| BK / BK: | 12 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor winkeliers en ontwerpers bieden deze rode waskaarsen een lange levensduur en veelzijdige decoratiemogelijkheden. Door hun aantrekkelijke formaat kunnen ze gemakkelijk worden uitgestald in etalages of op evenementen, terwijl de hoogwaardige was zorgt voor langdurig gebruik. Ideaal voor stijlbewuste commerciële omgevingen.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 5.15 kg |
| Gewicht BK: | 5.15 kg |
| Verzend pallet: | 780 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W104, W355, W467 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.















