Productnummer:10025597EAN:4007698044541
Houten kersthanger eland, set van 8, naturel (B/H/D) 5x6x0,5cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Natuurlijke houten elanden, ideaal voor winkeliers en ontwerpers. Robuust en met een hoogwaardige afwerking bieden ze veelzijdige decoratiemogelijkheden en hoge marges. Perfect voor sfeervolle kerstscenario's in een commerciële omgeving.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 7 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W083, W257 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









